Provoz úspěšného eshopu si žádá zkušenosti

Prodej po intenetu je fenomén dnešní doby. Kdo eshop neprovozuje, je hendikepován oproti konkurenci, a mít eshop je téměř samozřejmostí i pro zaryté odpůrce technologií. Děje se tak, protože kdo na internet vstoupí, vstupuje zároveň do boje o významný segment zákazníků.

Do provozování vlastního eshopu se proto pouštějí i podnikatelé úspěšní v off-line, ale s minimálními zkušenostmi z on-line prostředí. Pořizují si eshop jako doplněk kamenných prodejen nebo podporu pro svůj výrobní business. Stále častější je také provoz koncových eshopů pro B2B společnosti. Bez zkušeností je bohužel šance na úspěch minimální a získávání zkušeností zase žádá čas. A také chuť zkušenosti získávat a tříštit svůj zájem mezi hlavní podnikatelskou činnost a objevování stále se měnícího e-commerce prostředí.

Čas a mnohaleté zkušenosti s e-commerce ale není to jediné, co partnerům nabízíme.

Klientům bez zkušeností s on-line prodejem nabízíme skutečné Partnerství.

Partnerství chápeme jako osobní vztah, v jehož rámci převezmeme zodpovědnost za Váš vstup do on-line prostředí.

  • zajistíme vhodného dodavatele eshopu
  • pomůžeme nastavit logistické procesy
  • staráme se o tvorbu obsahu
  • sledujeme a vyhodnocujeme statistiky návštěvnosti a prodejů
  • připravujeme a řídíme e-marketingové kampaně
  • pečujeme o zbožové porovnávače

Zodpovědností partnera zůstávají činnosti, kterým rozumí jako expedice zboží, logistika, účetnictví - zkrátka to, nač je zvyklý. Vše co se děje na internetu může bez starosti nechat na nás. Partnerství uzavíráme vždy na 1 rok, protože po prvním roce spolupráce je klient znalostně dostatečně silný převzít péči o eshop zcela na svá bedra. I přesto je samozřejmě naším přáním v partnerství pokračovat.

Jak je to s platbami za služby v rámci partnerství?

Protože chceme být vždy plně zainteresování na klientově úspěchu, neúčtujeme žádné paušální ani jednorázové poplatky, ale odměňování řešíme formou provize z prodeje. Stáváme se tedy jakýmsi virtuálním obchodním zástupcem klienta, který je maximálně motivovaný, aby byl eshop úspěšný. Konkrétní podmínky s Vámi přizpůsobíme Vašemu projektu.

Máte zájem o partnerství nebo o více informací?

Pojďme to spolu rovnou probrat. Zavolejte nám, nebo napište email a my se Vám ozveme zpět. Kontaktujte nás na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.